مشاوره


بخش روان‌شناسی و مشاوره مجتمع آموزشی نوبل

انتخاب مدرسه خوب و موفق از دغدغه‌های مهم والدین در مورد فرزندانشان می‌باشد و همیشه در ارتباط با معیارها و انتظاراتی که والدین از یک مدرسه خوب و موفق دارند صحبت شده‌است.در یک مدرسه موفق تاکید مناسب و مشخص بر موفقیت درسی دانش‌آموزان وجود دارد تا امکانات آموزشی و آموزه‌های لازم با بهره‌مندی از افراد آگاه صمیمی و علاقه‌مند به کار تعلیم‌وتربیت،به فرزندانشان به‌ نحو احسن ارائه گردد و خانواده‌ها نیز در جریان دائمی و زنده پیشرفت فرزندان خود قرار گیرند.
مرکز آموزشی نوبل طی دو دهه گذشته همواره در تلاش بوده تا تمام انتظارات آموزشی و تربیتی خانواده‌ها را به بهترین شکل ممکن برآورده سازد. لذا در همین راستا برای اولین‌بار و به‌صورت حرفه‌ای اقدام به ایجاد بخش مشاوره تحصیلی و  روان‌شناسی برای هرچه بهتر شدن امر تعلیم و تربیت و نیز رصد کلی و مرحله به مرحله ابعاد موفقیت دانش‌آموزان نیز کرده‌است در این بخش خدمات و موارد ذیل مورد بررسی و پایش دقیق قرار می‌گیرد تا دانش‌آموزان در کنار فرایند آموزشی و تربیتی خود محیطی آرام و بدون استرس و اضطراب را داشته باشند.


۱-آموزش مهارت‌های ده‌گانه زندگی 
۲- روش کنترل خشم 
۳-روش‌های شناسایی و کنترل افکار مزاحم و نامناسب
۴-کنترل اضطراب و استرس 
۵-آشنایی با اصول و فنون برنامه‌ریزی درسی و تحصیلی و پشتیبانی


در کنار انجام موارد اخیر برای بالا بردن انرژی و تمرکز دانش‌آموزان امکان ارائه خدمات مشاوره‌ای و روان‌شناسی برای اولیای محترم نیز فراهم می‌باشد .